Otse põhisisu juurde

Postitused

Kuvatud on kuupäeva juuni, 2012 postitused

Winnie AG trenn 30.06.2012.

Winnie EVLÜ SK võistlusel - 3. koht

Eksi seisust

Käisime täna jälle vetkliinikus, uue analüüsi jaoks. Ph ei ole alla läinud, isegi vaatamata ravitoidule. Vetarst kahtlustab neerude puudulikkust, seega läheme järgmisel nädalal neerudest röntgenpilti tegema. Põletik ei ole üle läinud, seega veel 10 päeva antibiootikumeid. Ainuneke hea uudis oli täna see, et verd enam uriinis ei ole.

Winnie SK trenn 29.06.2012.

Winnie AG trenn 29.06.2012.

Winnie SK trenn 28.06.2012.

Winnie SK trenn 27.06.2012.

Winnie SK trenn 26.06.2012.

Winnie SK trenn 24.06.2012.

Jalutuskäik metsas 22.06.2012.

Kõik pildid on SIIN

Slaalomivõistlusel 3. koht

Pildid

Eksi tervisest

Täna meil oli täiesti kohutav päev. Igas mõttes. Nii, kui algas kehvasti, nii lõppeski kehvasti. Alguse sai päev juba öösel, kui kell 3 ma ärkasin imelikust häälest, nagu keegi valaks vett. Põrandale. Ilmus, et Eks seisab keset korteri ja pissib. OK. Juhtub, ju siis sai jälle külma. Käisime väljas, oleks nagu OK kõik. Kell 7 on jälle sama lugu. Käisime välja, ka nagu kõik oleks OK, kuid mulle tundus mingi moment, et uriin on nats punakas. Kui hommikul enne trenne läksime välja, siis valas välja juba rohkem verd, kui uriini. Ma kõvasti ehmatasin. Lõppes asi sellega, et enamiku päeva osa veetsime kliinikus - kõigepealt üritasime uriiniproovi jaoks uriini võtta (mingi moment see tundus juba täiesti lootusetu, kuid siis tuli Inga appi - Eks ootas "halba" ainult minult, ning Ingat ta isegi kahtlustada ei osanud :) Sai tehtud. Siis ootasime, millal analüüsid valmis saavad. Uudiseid ni häid, kui halbu. Ühelt poolt, hea oli see, et kive ega kristalle veel ei ole, kuid pH tase o...

Winnie AG ja SK trennid 20.06.2012.

Winnie AG trennid 19.06.2012.

Hommikul trenn Eksiga, õhtul üle pika aja trenn Inga ja Gabyga. Slaalomivõistluseks ettevalmistamine ja hüppetehnika lihvimine

AG ja SK trennid 18.06.2012.

Hommikuse AG trenni video: Õhtuse SK trenni video: Õhtuse AG trenni video:

Matkarajal peale AG võistlust 16.06.2012.

Kõik pildid on SIIN

Pärnu AG võistlus 16.06.2012.

Üks DSQ, üks 4. koht, üks 3. koht. Martti Vaidla pildid: Kõik Martti pildid on SIIN

Koerte jalutuskäik Männiku karjäärides 15.06.12.

Kõik pildid on SIIN

Koerte jalutuskäik Raku järve ääres 14.06.12.

Kõik pildid on SIIN

Winnie AG trenn 15.06.2012.

Meie hubane kodu :)

Pitch&Go võistlus 14.06.2012.

Winnie SK trenn 13.06.2012.

Winnie AG trenn 13.06.2012.

Takistuste layout: